Eesti keel English
Intervjuu meie agendi ja välis-manager'i Juliana Voloziga

Nagu te teate, siis meie masterplaan on esineda igas maailma riigis. Seitsme aastaga oleme andnud ligi 300 kontserti 37-s erinevas riigis ning selle on suuresti võimalikuks teinud oma pühendumusega meie imeline agent ja välis-manager Juliana Voloz! Saate nüüd teada, mida Juliana täpsemalt teeb, millised on tema lemmikud reisisihtkohad ja mis tal uuel aastal plaanis.

Räägi natuke endast. Kes sa oled ja millega tegeled?

Alatest aastast 2004 olen muusikaagent ja bändimanager. Tegelikult olen hariduselt keemik ja pärast Tallinna Polütehnilise Instituudi lõpetamist olen tegelenud 9 aastat Tallinnas Mereuuringute Instituudis merekeemiaga. Peale selle olin vabakutseline fotograaf ja fotoajakirja toimetaja.

Kaua sa oled muusikaäris olnud?

16 aastat. 2004. aastal sattusin juhuslikult ühele kontserdile ja see muutis mu elu. Eneselegi märkamatult arenesin muusikaagendiks ja -manager'iks. :)

Kes oli sinu esimene bänd/artist, kellega koostööd tegid?

See oli Gruusia bänd The Shin. Nende muusika sidus ühte Gruusia polüfoonia, uskumatud rütmid ja džässi. See oli minu jaoks nii uskumatult ilus ja uus, et tekkis vastupandamatu soov seda muusikat ka teiste inimestega jagada.

Mis bändide/artistidega sa praegu koostööd teed?

Praegu on minu agentuuris 14 rahvusvahelist projekti. Nende kohta saab infot minu kodulehelt www.jv-promotion.com.

Bändidel on erinev päritolu, kuid on midagi, mis neid kõiki ühendab: nad tunnevad oma juuri, tunnevad rõõmu koos mängimisest. Nende muusika on värske, kaasahaarav, pöörane ja unustamatu. Nad on kõik kirglikult pühendunud oma muusikale ja kiirgavad seda kontsertidel.

Mul on super hea meel, et minu bändide hulgas on kolm Eesti bändi ja et oleme Trad.Attack!’iga koos alates 2014. aastast. Nendega on alati põnev ja ma väga hindan ka meie omavahelist sõprussuhet. 

Mis on sinu viimase aja uus ja värske muusika/artisti/loo avastus, mida soovitaksid ka teistele?

Väga omapärane ja ilus Leedu-Burjaatia projekt UDU. Meloodiad on elegantselt lihtsad ja vokaal lihtsalt hüpnotiseeriv, eriti see laul.

Kuidas sa valid artiste/bände, kellega tahad koos tööd teha?

Mul on selleks üks väga lihtne test :). Kui muusika tekitab kananaha, siis ongi see minu projekt.

Pildid / - IMG_8833Me teame, et sulle meeldib väga reisida. Mis on sinu 3 lemmikriiki?

Gruusia, Island, Hollandi Antilli saared (Aruba, Curacao, Bonaire). Aga kui juba saari meenutan, siis tahan lisada veel kaks, kuigi need ei ole riigid: Lanzarote ja Bali

Mis on lemmikpaigad sinu sünnimaal Eestis? 

Tallinna vanalinn, Viru raba, Haapse rand ja männimets, Rummu karjäär, mererannik ja männimets ükskõik kus. :)

Me teame, et sulle meeldib ka väga hästi süüa ja sa ise oled väga hea kokk. Mis on sinu 3 lemmiktoitu?

Appi! See on vist kõige keerulisem küsimus!  Väga meeldib Rootsi kalasupp, mida tehakse Stockholmi turul, Portugali moodi valmistatud kaheksajalg, Brasiilia juustuleib pão de queijo. Nii raske on peatuda :). Aga üldiselt meeldib mulle Gruusia, India, Kagu-Aasia ja Lähis-Ida toit. Ja veel meeldib mulle retseptidega eksperimenteerida. Näiteks kevadel lisasin gruusia khachapuri’desse  karulauku, peterselli ja sellerit. Tuli ülimaitsev.  :) 

 Kuidas muutis ja mõjutas sinu elu aasta 2020 ja mis sa sellel aastal tegid?

Kuna olin kodus, tekkis aega mitmeks asjaks. Näiteks jalutasin palju, rajasin ja arendan Booking & Cooking videoprojekti, kus ühendan muusikat ja toidu tegemist, avasin JV-Promotion Instagrami kanali ning tegelesin kirglikult köögiviljade ja lillede kasvatamisega. Kui karantiin lõppes, siis nautisin aega lapselapsega.

Mida põnevat ootad uuelt aastalt?

Ootan maskivaba avatud maailma ja palju kontserte minu bändidele, Booking & Cooking projekti arengut. Ootan, et saaks jälle reisida. Kusjuures, ma vist ei reisiks enam nii metsikult palju kui varem. :) Samuti loodan veeta aega lapselapsega. On ime veel kord jälgida ja nautida seda, kuidas väike inimene areneb ja kui liigutavalt siiras ta on.

0