Eesti keel English
Ostukorv0

BRING IT ON

Järgmised kontserdid

06
Jul
2024
Õllesummer 30
Tallinn, Estonia
Piletid
11
Jul
2024
Võsu sadamakontsert
Võsu, Estonia
Piletid
13
Jul
2024
Vormsi Vaib
Vormsi, Estonia
Piletid
14
Jul
2024
Võru Pärimustantsu Festival
Võru, Estonia
Piletid
20
Jul
2024
Ostrova Festival
Ostrova, Estonia
Piletid
27
Jul
2024
Valmiera City Festival
Valmiera, Latvia
Piletid
01
Aug
2024
Montelago Celtic Festival
Serravalle Di Chienti, Italy
Piletid
31
Aug
2024
Endla Teatri 114. hooaja avapidu
Pärnu, Estonia
Piletid

Vaata

Uued väljakutsed. Käimata rajad. Tundmatu taltsutamine…

Trad.Attack! on võtnud missiooniks end pidevalt proovile panna, olla pühendunud ning üllatada lisaks fännidele ka iseennast. Üheksa aasta jooksul on bänd välja andnud viis stuudio- ja kolm digitaalset albumit, mis kõik avavad maailma mitmetahulisust. 

Värskeim täispikk album “Bring It On” ilmus 2023. aasta märtsis ja on kantud muutustest nii bändiliikmetes endis kui ka maailmas nende ümber. Uue loominguga asuti seni tundmatule teekonnale, et avardada oma maailma ja otsida teistsuguseid kõlasid. Lisaks uutele instrumentidele on bändiliikmete teed ristunud mitme muusikuga nii kodu- kui ka välismaalt, näiteks kõlavad albumil Gruusia vokaalkoor Iberi, Kanada folk-pop bänd The East Pointers, ansambli Yemen Blues looja, Iisraeli päritolu muusik Ravid Kahalani, seto leelokoor jt. Kõige selle juures ei unusta Trad.Attack! oma juuri, et jääda ikka iseendaks ja eriliseks.

Üheksa aastat tagasi Eesti muusikataevasse ereda komeedina lennanud Trad.Attack! võttis sihiks esineda igas maailma riigis, et jagada ehedat ja otse südamest tulevat muusikat inimestega üle ilma. Juba on üles astutud 39 riigis ja peaaegu igal mandril, kontserte on antud ka Woodford Folk Festivalil Austraalias, Womadil Ühendkuningriikides ja Tšiilis, Rainforest World Music Festivalil Malaisias, Vancouver Folk Festivalil Kanadas ning Womexi ja Folk Alliance International showcase-festivalidel. Kodumaal korraldab bänd üle-eestilisi tuure ning suurkontserte. Trad.Attack!’i loomingut ja tegevust on märgatud ning tunnustatud Eestis 32 muusikaauhinnaga, sealhulgas mitmel korral aasta ansambli ja aasta albumi tiitliga.

Muutused viivad edasi – Bring it on!

Kuula

Pood

Kõik tooted
Muusika
Riided
Muu

Booking

Eesti

Skandinaavia

Prantsusmaa

Soome

Management

Eesti

E-pood

Maailm

0