Eesti keel English
Ostukorv0

MAKE YOUR MOVE

Järgmised kontserdid

Vaata

Murda reegleid. Murda piire. Murda arvamusi.

 

Trad.Attack! on võtnud missiooniks end pidevalt proovile panna, olla aus ja pühendunud ning üllatada peale fännide ka iseennast. 8 aasta jooksul on bänd andnud välja 5 albumit, mis kõik on avanud nii kuulajatele kui bändile endale aina uusi ja mitmetahulisemaid maailmu. 

Viimane täispikk album „Make Your Move“ ilmus 2020. aasta aprillis ja oli omamoodi jõukatsumus: kui suurelt võiks üks kolmeliikmeline bänd kõlada? „Make Your Move“ pakub iidsete loitsude ja mälestustega põimitud loomingut, mis tumeda tümina saatel justkui sügavalt maa alt kuulajast kinni haarab ja ta kõrgustesse tõstab. Album on juba pälvinud ka tunnustust, muu hulgas Eesti muusikaauhind parima albumi kategoorias ja parima laulu kategoorias palaga „Armasta mind“. Esimese Eesti bändi albumina jõudis „Make Your Move“ ka Grammyde eelselektsiooni.

Kaheksa aastat tagasi Eesti muusikataevasse ereda komeedina lennanud Trad.Attack! on nüüdseks teeninud kodumaal juba 28 muusikaauhindaEnt bändi ambitsioonid ei tunne (riigi)piire! Ette on võetud auasi esineda igas maailma riigis, et sedasama ehedat ja otse südamest tulnud muusikat jagada veel rohkemate inimestega. Üles on astutud juba 37-s riigis, pea igal mandril, kontserte on antud ka Woodford Folk Festivalil Austraalias, Womadil Ühendkuningriikides ja Tšiilis, Rainforest World Music Festivalil Malaisias, Vancouver Folk Festivalil Kanadas ning Womexi showcase-festivalil.

Trad.Attack!’i lend jätkub, seda aina kõrgemal...

Kuula

Pood

Kõik tooted
Muusika
Riided
Muu

Blogi

#FESTIVALVIBES
Juba tuhandeid aastaid tagasi teadsid inimesed festivalidest ja tähistamistest nii mõndagi. Kestvad pidustused olid küll enamasti pühendatud jumalustele ja nende ...
Loe kogu postitust
Kontsertkorralduse telgitagustes Jalmar Vabarnaga
Viimased aastad kultuurimaastikul võiks kokku võtta fraasiga „päevad, mis ajasid segadusse“. Ühel hetkel, kui kõik on juba tipp-topp… kukub ...
Loe kogu postitust
Kelle käes on tegelikult võim?
Meie oma raadiohääl ja ajakirjanik Tõnu süvenes juunikuu sünnipäevalapse, meie helirežissöör Kauri tegemistesse, mille kohta saad nüüd ...
Loe kogu postitust

Trad.Fest!

Trad.Attack!'i päris oma festival - Trad.Fest! - sündis bändi soovist luua midagi erilist, ägedat ja päris oma. Igal aastal astuvad festivalil lisaks Trad.Attack!ile endale üles ka mitmed kuni festivalipäevani saladuses hoitud artistid. Lisaks muusikale pannakse rõhku ka heale toidule, joogile ja atmosfäärile. Nagu festivali ülesehitus ja esinejad, on ka sündmuse toimumispaik igal aastal eriline. Nii rokkisid festivalikülalised kahel esimesel aastal Setomaal Treski Küünis, 2020. aastal võeti suund Viljandimaale Männiku Metsatallu, kus toimus festival ka 2021. aastal.

Varasematel festivalidel on esinenud:
2018 - Trad.Attack!, Duo Ruut, POPSID
2019 - Trad.Attack!, Seto Miihi Sum, Iberi (Gruusia), EIK, Vaiko Eplik & Eliit
2020 - Trad.Attack!, Silver Sepp, Argo Vals, Jaan Pehk
2021 - Trad.Attack!, Tõnu Tubli, Sandra ja Jalmar duo, Neon Fir, Zetod, Paabel, Angus

 

 Trad.Fest!'i piletid

Trad.Fest! #5 toimub juba varsti. See on väike eksklusiivne festival, see tähendab, et ka publiku arv on piiratud. Sisesta oma meiliaadress ja ole esimesena kursis järgmise festivali infoga.

Booking

Management

E-pood

Maailm

0