Eesti keel English
Ostukorv0

MAKE YOUR MOVE

Järgmised kontserdid

04
Jul
Keskkonnafestival Loodus on!
Valga, Estonia
Piletid
15
Jul
FOLK ROKIB TARTUS VOL. 2
Tartu, Estonia
Piletid
31
Jul
Trad.Attack! @ Treski Küün
Treski, Estonia
Piletid
14
Aug
TRAD.FEST! #4
Viljandi, Estonia
Piletid
21
Aug
Kapa Festival 2021
Kohila, Estonia
Piletid
26
Aug
Trad.Attack! @ Räpina Sadam
Räpina, Estonia
Piletid

Vaata

Murda reegleid. Murda piire. Murda arvamusi.

 

Trad.Attack! on võtnud missiooniks end pidevalt proovile panna, olla aus ja pühendunud ning üllatada peale fännide ka iseennast. 8 aasta jooksul on bänd andnud välja 5 albumit, mis kõik on avanud nii kuulajatele kui bändile endale aina uusi ja mitmetahulisemaid maailmu. 

Viimane täispikk album „Make Your Move“ ilmus 2020. aasta aprillis ja oli omamoodi jõukatsumus: kui suurelt võiks üks kolmeliikmeline bänd kõlada? „Make Your Move“ pakub iidsete loitsude ja mälestustega põimitud loomingut, mis tumeda tümina saatel justkui sügavalt maa alt kuulajast kinni haarab ja ta kõrgustesse tõstab. Album on juba pälvinud ka tunnustust, muu hulgas Eesti muusikaauhind parima albumi kategoorias ja parima laulu kategoorias palaga „Armasta mind“. Esimese Eesti bändi albumina jõudis „Make Your Move“ ka Grammyde eelselektsiooni.

Kaheksa aastat tagasi Eesti muusikataevasse ereda komeedina lennanud Trad.Attack! on nüüdseks teeninud kodumaal juba 28 muusikaauhindaEnt bändi ambitsioonid ei tunne (riigi)piire! Ette on võetud auasi esineda igas maailma riigis, et sedasama ehedat ja otse südamest tulnud muusikat jagada veel rohkemate inimestega. Üles on astutud juba 37-s riigis, pea igal mandril, kontserte on antud ka Woodford Folk Festivalil Austraalias, Womadil Ühendkuningriikides ja Tšiilis, Rainforest World Music Festivalil Malaisias, Vancouver Folk Festivalil Kanadas ning Womexi showcase-festivalil.

Trad.Attack!’i lend jätkub, seda aina kõrgemal...

Kuula

Pood

Kõik tooted
Muusika
Riided
Muu

Blogi

Kelle käes on tegelikult võim?
Meie oma raadiohääl ja ajakirjanik Tõnu süvenes juunikuu sünnipäevalapse, meie helirežissöör Kauri tegemistesse, mille kohta saad nüüd ...
Loe kogu postitust
Sandra ja Jalmar: "Kõik on võimalik!"
Aprillikuus on taas põhjust rõõmustamiseks – nii Sandra kui Jalmar saavad aasta vanemaks! Nagu ikka, palusime neil täita sünnipäevaankeedid ja vastata ...
Loe kogu postitust
Meie lavasünnipäev!
Märtsikuus on Trad.Attack!’i lavasünnipäev! Märtsis 2014 astusime Tallinn Music Weekil esimest korda publiku ette, seega tähistame juba seitsmendat esimese kontserdi ...
Loe kogu postitust

Trad.Fest!

Trad.Attack!'i päris oma festival - Trad.Fest! - sündis bändi soovist luua midagi erilist, ägedat ja päris oma. Igal aastal astuvad festivalil lisaks Trad.Attack!ile endale üles ka mitmed kuni festivalipäevani saladuses hoitud artistid. Lisaks muusikale pannakse rõhku ka heale toidule, joogile ja atmosfäärile. Nagu festivali ülesehitus ja esinejad, on ka sündmuse toimumispaik igal aastal eriline. Nii rokkisid festivalikülalised kahel esimesel aastal Setomaal Treski Küünis, 2020. aastal võeti suund Viljandimaale Männiku Metsatallu, kus toimub ka tänavune festival.

Varasematel festivalidel on esinenud:
2018 - Trad.Attack!, Duo Ruut, POPSID
2019 - Trad.Attack!, Seto Miihi Sum, Iberi (Gruusia), EIK, Vaiko Eplik & Eliit
2020 - Trad.Attack!, Silver Sepp, Argo Vals, Jaan Pehk

 

Liitu Trad.Fest! ootelistiga

2021. aasta festival toimub 14. augustil. Trad.Fest! on väike eksklusiivne festival, see tähendab, et ka publiku arv on piiratud. Soovid olla kindel, et saad piletid? Ühine meie festivali meililistiga, kust saad esimesena festivalipääsmed soetada.

Booking

Management

E-pood

Maailm

0