Eesti keel English
Parem karta kui kahetseda!

Mida rohkem reisid, seda suurem on tõenäosus, et midagi juhtub. Ja meil on kaheksa aasta jooksul igasuguseid asju ette tulnud. Näiteks läks meil kord pagas kaduma ja me saime asjad kätte alles siis, kui kontsert oli juba läbi. See aga tähendas, et pidime alustuseks kiirelt leidma esmatarbevahendid (pesemisasjad), esinemisriided jms. Ükskord võttis aga Sandra lindilt kogemata vale kohvri – kui ta selle hotellis lahti tegi, leidis ta sealt hoopis kellegi suurt kasvu mehe riided. 

Trad.Attack! USA-sLoomulikult on ka meie lennud hilinenud, nii et oleme järgmistest maha jäänud ja pidanud veetma öö lennujaama hotellis. Siit väike nipp reisijale: vali pigem hommikused lennud, sest siis on hilinemise tõenäosus väiksem. Mõni lend on aga üldse ära jäetud. Olime Kanadas, kui meie siselend tühistati, aga kontsert oli samal päeval. Arvutasime kiiresti välja, et autoga jõuaks! Kuna meil oli kindlustus tehtud, siis haarasime kiirelt autorendist auto ning hakkasime kimama… Ja jõudsimegi 20 minutit enne kontserti kohale. Vahetasime sinises väli-WCs riided ja hüppasime lavale. 

Kõigele lisaks on olnud olukordi, kus tegu oli mõne terviserikkega ja oli vaja pöörduda haiglasse või osta ravimeid. 

Kõikide nende ootamatuste juures on meil abiks olnud reisikindlustus, mis on katnud tervisehädadega, pagasi kadumise või kahjustumise ja muudetud või tühistatud lendudega seotud lisakulud. 

Salva Kindlustusega oli meil sujuv koostöö mõned aastad tagasi, nii et otsustasime nüüdki  tuuritama asudes nende poole pöörduda. Nende reisikindlustuse tingimused sobisid meile kõige paremini ja ilma kindlustuseta reisimine ei ole meie jaoks.

Lisaks tavapärasele tervise, pagasi ja muude tõrgetega seotud kaitsele kindlustasid nad ära ka meie pillid ning pakkusid kaitset sellegi vastu, kui festival või esinemine mingil põhjusel tühistatakse. Muude sekelduste kõrval on üheks oluliseks teguriks koroonasse haigestumisega seotud kaitse, mis on eri kindlustuspakettides automaatselt sees.

Sandra: „Kui noorena oli mu eesmärk reisida võimalikult soodsalt ja ma ei mõelnud eriti kindlustuse peale, siis nüüd tahan, et mul oleks kindlustunne ja mugav reisida. Mulle on oluline teadmine, et isegi kui lend tühistatakse, saan ma lennujaama pingi asemel minna hotelli ja ei pea muretsema sellega seotud kulutuste pärast.”

Olukord maailmas on mitmel tasandil ebastabiilne, seega soovitame ikkagi reisikindlustuse teha. Isegi kui tegu on lühikese reisiga, on ikka parem karta, kui kahetseda. Nii ei pea sa muretsema ja saad täiel rinnal reisi nautida.

0